Recepcjonista/ka Salonu Volvo

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 2019-07-31
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-08-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Kraków

    Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

    Volvo Car PGD w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy i serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

    Zadania, jakie czekają na Ciebie:

    • Profesjonalna obsługa Klientów salonu VOLVO, w tym: witanie Klientów i udzielanie informacji, opieka nad Klientami oczekującymi w salonie
    • Nadzór nad ekspozycją salonu
    • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie CRM
    • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych salonu
    • Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji
    • Wspomaganie handlowców w bieżących pracach administracyjno – biurowych
    • Koordynacja przepływu dokumentów
    • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji między poszczególnymi działami salonu

    Jeśli:

    • Pasjonuje Cię motoryzacja
    • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
    • Jesteś uśmiechnięty/a, energiczny/a, dynamiczny/a w działaniu
    • Jesteś komunikatywny/a i niezwykle zaradny/a
    • Potrafisz ustalać priorytety i dobrze organizujesz pracę własną
    • Potrafisz obsługiwać sprzęt biurowy i pakiet MS Office
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne)

    …to nie zwlekaj i dołącz do naszego Zespołu !

    Atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą Klienta

    Dlaczego warto do nas dołączyć ?

    • Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów motoryzacji, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera, w której współpracujemy
    • Oferujemy umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
    • Będziesz miał/a okazję rozwijać się w obszarach związanych z motoryzacją
    • Otoczymy Cię opieką nie tylko medyczną (Luxmed), ale także podczas Twojej adaptacji
    • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy, dlatego dofinansowujemy pakiet sportowo - rekreacyjny Multisport
    • Jeśli dodatkowo interesuje Cię rozwój zawodowy w kierunku sprzedaży, będziesz mieć świetną okazję przyglądać się pracy naszych handlowców!

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom