Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka

PWW "Polmos" S.A.O firmie

  • Siedlce, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PWW "Polmos" S.A.

Kolejowa 10

Siedlce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu firmy,
  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych,
  • prowadzenie ewidencji korespondencji oraz rejestru faktur VAT,
  • bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
  • wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych,
  • realizacja zamówień potrzebnych do sprawnego funkcjonowania biura.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • bogaty pakiet socjalny.

Dodatkowe informacje

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk 'aplikuj'.

Recepcjonista/ka, Kolejowa 10, Siedlce