Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista / Recepcjonistka z j. niemieckim

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Recepcjonista / Recepcjonistka
    z j. niemieckim
    Miejsce pracy: Świnoujście
    ul. Monte Cassino 3

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa gości (przyjmowanie rezerwacji, bieżącą obsługa)
    • Rozliczanie pobytów (przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów finansowych)
    • Udzielanie informacji związanych z pobytem
    • Współpraca z pozostałymi działami

    Wymagania:

    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie min. średnie
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę
    • Pracę w zgranym zespole

    Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.
    Dane kontaktowe:

    Hotel Ottaviano
    ul. Monte Cassino 3, 72-600, Świnoujście

    Tel. +48 91 321 44 03
    Fax. +48 91 321 07 72