Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

HOTEL HAMILTON DOBOSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 0005 500 brutto / mies.
  • Uzdrowiskowa 23
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

HOTEL HAMILTON DOBOSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Uzdrowiskowa 23

Świnoujście

Hotel Hamilton to  wyjątkowe miejsce położone w malowniczej krainie 44 wysp.  Nasza wizja to zdrowy i aktywny wypoczynek w wyjątkowym miejscu.

Nowoczesny design i pięciogwiazdkowy standard to idealne miejsce na całoroczny wypoczynek, rehabilitację i relaks dla całej rodziny. Nasz hotel to, także wyjątkowe miejsce na udaną imprezę biznesową i spotkania w gronie przyjaciół.

Harmonia i bliskość natury gwarantuje udany wypoczynek a także odprężenie podczas urlopu, rehabilitacji i wypadów weekendowych.

Smaki kulinarne, rytuały Spa & Wellness, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne z wykorzystaniem naturalnych surowców – borowiny i solanki oraz mnóstwo aktywności fizycznej to nasze atuty.

Osoby chcące dołączyć do naszego zespołu powinny odznaczać się wysoką kulturą osobistą, sumiennością, dyspozycyjnością oraz umiejętnością współdziałania w grupie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości
  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów obsługi klienta
  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
  • przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż miejsc noclegowych, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • obsługa rezerwacji telefonicznych, mailowych
  •  współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość programów hotelowych, portali rezerwacyjnych ( Booking , Expedia,Travelist)
  • dbanie o pozytywny wizerunek hotelu
  • zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook)

OFERUJEMY:

  • długofalowa i stała współpraca
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesująca praca pełna ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • możliość zakwaterowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej

Ogłoszenie archiwalne