Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego/tej:

    Recepcjonisty/ki z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Świnoujście
    Obowiązki:

    • rejestrowanie i wyrejestrowywanie gości,
    • udzielanie informacji,
    • dokonywanie rezerwacji,
    • obsługa kasy fiskalnej oraz systemu hotelowego,
    • praca stała zmianowa.

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie,
    • miłe usposobienie,
    • umiejętności budowania pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi,
    • warunek konieczny: znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
    • znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie 1800-2000 pln + system premiowy,
    • praca zmianowa: 7:00-19:00 i 19:00-7:00,
    • szkolenia zawodowe, branżowe i językowe,
    • możliwość zakwaterowania,
    • nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych.

    Aplikacje (CV) ze wskazaniem stanowiska pracy prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.