Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Zdrojowa Invest & HotelsO firmie

Zdrojowa Invest & Hotels

Osiedle Podgórze 1F

Szklarska Poręba

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce.

Posiadamy marki takie jak: Radisson Blu Resort Świnoujście, Hilton Świnoujście Resort & Spa, Radisson Hotel Szklarska Poręba, Radisson Resort Kołobrzeg, Marine Hotel*****, Diune Hotel*****, Sand Hotel****, Jantar Hotel*** & Spa, Baltic Park Molo Apartaments, Baltic Park Fort, Boulevard Ustronie Morskie & Residence, Cristal Resort Szklarska Poręba, startup VacationClub.
Grupa zatrudnia ponad 1200 pracowników.

Poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów marki
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych
  • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
  • Reprezentacja marki Radisson, zgodna z obowiązującymi standardami sieciowymi

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego – mile widziana
  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • Możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • Pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci zdrojowa, radisson i hilton na całym świecie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Central Pomerania Sp. z o.o., zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy