Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

RENTOOM APARTAMENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą noclegów w szczególności reagowanie na zmieniające się trendy cenowe,

  • kontakt z operatorami turystycznymi,

  • kreatywne wdrażanie dodatkowych usług i udogodnień w apartamentach

  • konfiguracja i modyfikacja oferty świadczonych usług na portalach oraz stronie internetowej

  • kontakty z gośćmi apartamentów

  • zarządzanie i rekrutacja personelu sprzątającego

  • dbanie o utrzymanie nienagannego stanu apartamentów

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjne oraz samodyscyplina

  • umiejętności zarządzania grupą ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi jak i ze współpracownikami

  • umiejętność egzekwowania realizacji zleconych zadań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność i umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach

  • znajomość branży wynajmu apartamentów w systemie dobowym lub branży hotelarskiej

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • wymierny wpływ na rozwój dynamicznej i nowoczesnej organizacji

  • samodzielne stanowisko

  • praca w ruchu, zdalna

  • nienormowany czas pracy - liczy się efekt

  • uczestniczenie w zyskach firmy

  • samochód, komputer, telefon

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Firma www.Rentoom.pl poszukuje kreatywnej, pracowitej i uczciwej osoby do obsługi, zarządzania i koordynowania prac związanych z wynajmem apartamentów w systemie dobowym zlokalizowanych w Toruniu.

Przewiń do profilu firmy