Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Salon oraz Serwis Renault i Dacia to dynamicznie rozwijająca się firma z Torunia o silnej pozycji ekonomicznej oraz ugruntowanej obecności na rynku kujawsko-pomorskim.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • odbieranie i przekazywanie telefonów
    • prowadzenie ewidencji przebiegów pojazdów
    • opieka nad klientem wchodzącym do salonu i serwisu

    Wymagania:

    • dobra znajomość komputera (excel, word)
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • zaradność, operatywność
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • samodzielności w działaniu
    • dobrej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, rozwijającym się zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilność zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia do pracy

    Aplikacje prosimy dostarczać osobiście w godz. pracy salonu
    lub klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.