Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka w Kancelarii Prawnej

WOLF THEISS P. DASZKOWSKI sp.k.O firmie

WOLF THEISS P. DASZKOWSKI sp.k.

Mokotowska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów.

  • Obsługa połączeń przychodzących.

  • Obsługa kalendarza spotkań.

  • Przygotowywanie sal konferencyjnych, obsługa gości.

  • Koordynowanie zamówień biurowych.

  • Wsparcie administracyjne współpracowników w codziennych zadaniach.

  • Wsparcie działu billing w podstawowych zadaniach dotyczących rejestracji kosztów/faktur.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego).

  • Znajomość MS Office, w szczególności ms Word i Excel.

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność, samodzielność, proaktywność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej Kancelarii (międzynarodowe środowisko pracy/ używanie języka angielskiego w codziennej komunikacji).

  • Umowę o pracę na czas niekreślony, po trzymiesięcznym okresie próbnym.

  • Praca w godz. 10:30-19:00 z godzinną przerwą na lunch.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, karta Multisport.

  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Centrum.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne