Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka w salonie marki Volkswagen

Plichta

  • Fordońska 264, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Plichta

Fordońska 264

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów oraz przepływu korespondencji

  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej

  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

Nasze wymagania

  • Otwarte usposobienie i aktywna pro-kliencka postawa w działaniu

  • Doświadczenie w branżach związanych z bezpośrednią obsługą klienta

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym

  • Biegła obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy zmianowej między godziną 7:00 a 19:00

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • System szkoleń

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.

Plichta

Jeśli Twoją wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym tematem związane, to jesteś osobą, której szukamy!

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy