Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista / - ka w Salonie Samochodowym

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • kompleksowa obsługa recepcji
    • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów
    • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową
    • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi
    • obsługa kasowa klientów salonu
    • sporządzanie raportów na potrzeby Działu obsługi Klienta

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe – mile widziane
    • umiejętność kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
    • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • otwartość, wysoka kultura osobista
    • komunikatywność i miła aparycja
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego - mile widziana

    Oferujemy

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla globalnej marki
    • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę do działania

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu (61-312) ul. Ostrowska 330. Ponadto informujemy, że:

    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. sp.k. w celach związanych z zawarciem umowy o pracę na stanowisko doradca ds. sprzedaży samochodów na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b RODO.
    • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów
    • Podanie dodatkowych danych osobowych nie wskazanych w art. 22 ¹ Kodeksu Pracy jest dobrowolne.
    • Czynność wysłania aplikacji na powyższe ogłoszenie traktowana jest jako akt wyrażenia zgody art. 4.pkt.11 RODO
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 2 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o, sp.k. w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. so.k. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.