Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Obecnie dla jednego z klientów szukamy osoby na stanowisko:
Recepcjonista/kaNumer ref.: REC/Wa1/A3/0920

Jakie obowiązki na Ciebie czekają ?

Jest to praca na recepcji głównej firmy:

· Obsługa centrali telefonicznej

· Obsługa ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej

· Wysyłanie i odbieranie przesyłek kurierskich

· Przyjmowanie gości

· Segregacja dokumentów

· Bieżąco obsługa recepcji

Kogo poszukujemy?

· Osoby zaangażowanej, sumiennej, odpowiedzialnej z pozytywnym nastawieniem

· Z wykształceniem wyższym

· Z doświadczeniem w pracy biurowej na Recepcji - minimum rok

· Z dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie

· Z praktyczną znajomością pakietu MS Office

Co możemy zaoferować?

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

· Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30-17:00

· Odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku

· Rozwój własnych umiejętności

· Lokalizacja: Warszawa, Centrum

Daj nam się poznać, czekamy na Twoje CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy