Oferta pracy

Recepcjonista/ka

CloudityO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Cloudity

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Chcesz się rozwijać w obszarze administracji? Praca w dynamicznej, międzynarodowej firmie to środowisko, w którym chcesz pracować?

Dołącz do naszego Zespołu!

Czym będziesz się zajmował?

- Zarządzanie recepcją oraz obsługa spotkań

- Dbanie o wizerunek oraz prawidłowe funkcjonowanie biura

- Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami

- Realizacja procesów zakupowych (sprzęt elektroniczny, art. biurowe, itp.)

- Zarządzanie firmową bazą sprzętu elektronicznego

- Wsparcie dla pracowników i współpracowników firmy w zakresie ich bieżących działań administracyjnych oraz współpraca z nimi przy poszczególnych projektach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dokładność, przywiązanie do szczegółów, systematyczność

  • Znajomość j. angielskiego

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej (umiejętność obsługi urządzeń biurowych lub/i systemów typu CRM)

  • Język niemiecki umożliwiający swobodną komunikację

To oferujemy

  • Pełne wsparcie przełożonych

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Dużą samodzielność

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów;

  • Lekcje języka angielskiego, niemieckiego lub szwedzkiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cloudity

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na

kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne

technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy platynowym

partnerem Salesforce - prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy

organizacje w kilkunastu krajach świata.

www.cloudity.pl

Przewiń do profilu firmy

Chcesz się rozwijać w obszarze administracji? Praca w dynamicznej, międzynarodowej firmie to

środowisko, w którym chcesz pracować?