Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

Telbridge Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa recepcji

  • koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów i prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • prowadzenie kalendarza spotkań i kalendarza gości

  • czuwanie nad prawidłowym obiegiem faktur pomiędzy oddziałami

  • przyjmowanie oraz obsługa gości

  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe, cateringowe, higieniczne i inne (współpraca z dostawcami zewnętrznymi)

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • bieżące prace biurowe

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • entuzjazm oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawe wyzwania, samodzielność, przestrzeń na realizację własnych pomysłów – możliwości realnego rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • szansę zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Telbridge Sp. z o.o. Sp. k.

Od 16 lat świadczymy usługi call center dla naszych Partnerów. Specjalizujemy się w branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i bankowej. Prowadzimy profesjonalne biura obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniając ponad 1100 pracowników w 6 oddziałach.

Przewiń do profilu firmy