Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

99rent Sp. z o.o.

Połczyńska 10

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa recepcji,

  • odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych do poszczególnych pracowników firmy,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie rejestru pism,

  • przyjmowanie i wysyłanie przesyłek oraz listów – współpraca z firmami kurierskimi,

  • obsługa oraz opieka nad klientami salonu, informowanie i kierowanie do poszczególnych działów firmy,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • rezerwacja sal konferencyjnych oraz obsługa narad i spotkań pod względem zorganizowania poczęstunku,

  • dbanie o porządek i czystość w poczekalni dla klientów oraz części wystawowej salonu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość pakietu MS Office i sprawna obsługa urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista, pogodne i przyjazne usposobienie,

  • punktualność, elastyczność, wielozadaniowość,

  • chęć rozwoju na stanowisku administracyjnym,

  • nastawienie na długofalową współpracę,

  • dostępność w wymiarze połowy etatu.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia na stanowisku recepcjonistki/administracyjnym, rozwoju pod okiem doświadczonych koleżanek i kolegów,

  • miłą atmosferę pracy,

  • dobrą lokalizację biura (tuż obok przystanków tramwajowych i autobusowych),

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport.

O nas

99rent to sprawdzona wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów na terenie całej Polski. Działamy na rynku od 2008 roku – od tej pory poprzez dynamiczny i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa, zajęliśmy czołowe miejsce na rynku. Posiadamy 40 oddziałów w całym kraju, a nasza flota to ponad 2000 samochodów.