Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

DoubleTree by Hilton Hotel

  • Skalnicowa 21, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skalnicowa 21

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości

  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników

  • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług

  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych

  • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami

  • Reprezentacja marki Hilton, zgodna z obowiązującymi standardami sieciowymi

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu

  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku Hotelu i marki Hilton

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu

  • Znajomość atrakcji turystycznych

  • Znajomość systemu hotelowego Opera oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole w hotelu wysokiej klasy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • możliwość rozwoju zawodowego w jednym z największych obiektów konferencyjnych w Europie,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość korzystania ze specjalnych zniżek dla Pracowników i ich Rodzin oraz Przyjaciół w hotelach sieci Hilton Worldwide na całym świecie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach. Naszym Pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy