Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

Hoża 59A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa połączeń telefonicznych w języku polskim oraz angielskim;

  • prowadzenie kalendarza spotkań kancelarii;

  • przyjmowanie gości i obsługę spotkań;

  • dbanie o wizerunek kancelarii, wygląd recepcji i sali konferencyjnej, estetykę i porządek;

  • porządkowanie, skanowanie, kserowanie oraz archiwizację dokumentów;

  • sporządzanie prostych pism administracyjnych;

  • wyjazdy do sądów lub innych urzędów na terenie Warszawy;

  • inne prace zlecone przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook);

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • samodzielności, skrupulatności, systematyczności i dokładności;

  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności;

  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu;

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w świetnie skomunikowanej lokalizacji w centrum Warszawy;

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych umiejętności;

  • kompetentny, zgrany, otwarty na dzielenie się wiedzą zespół;

  • pracę zmianową w godzinach 08:00 – 20:00;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • program motywacyjny;

  • Dobra atmosfera i zgrany Zespół są dla nas niezwykle ważne. W związku z tym cyklicznie organizujemy spotkania integracyjne m.in.: wyjazdy integracyjne, potańcówki, pikniki rodzinne, spotkania wigilijne i inne. Jeżeli:

  • wykazujesz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • zlecone Ci zadania wykonujesz systematycznie i dokładnie;

  • DOŁĄCZ DO NAS!

  • na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2022 r;

  • JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

  • proces składa się z trzech etapów:

  • etap I to wysłanie zgłoszenia poprzez przycisk Aplikuj z dopiskiem DZIAŁ ADMINISTRACJI. Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 czerwca 2022 r. Osoby, które będą spełniały wymagania określone w ogłoszeniu, zostaną zaproszone do kolejnego etapu;

  • etap II to rozmowa kwalifikacyjna weryfikująca kompetencje;

  • etap III to przedstawienie oferty współpracy i podjęcie decyzji o jej rozpoczęciu z wybraną osobą/osobami;

  • czym wyróżniamy się na tle innych pracodawców?

  • zawsze odpowiadamy na zgłoszenie każdego kandydata i jesteśmy z nim w stałym kontakcie;

  • rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi do 10 lipca 2022 r.

O nas

Kopeć & Zaborowski (KKZ) jest jedną z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, która specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych, a także z zakresu prawa pracy.

Wśród naszych Klientów są zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy. Kancelaria zatrudnia aktualnie 60 prawników, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Obsługujemy Klientów w j. angielskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim.

Kancelaria zdobywa liczne międzynarodowe nagrody i wyróżnienia. Wystarczy wspomnieć, że w 2019 r. Kancelaria znalazła się w dwóch międzynarodowych, prestiżowych rankingach: The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie i w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A, a w 2022 r. w kategorii White Collar Crime. Dodatkowo od 2019 r. co roku zdobyła wyróżnienie w branżowym rankingu Media Law International (MLI), prezentującym wiodące kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie.

Także w 2019 roku Kancelaria znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe. W 2018 roku Kancelaria znalazła się w gronie finalistów konkursu w kategorii Law firm of the year: Poland. Została też dwukrotnie, w 2020 i 2021 r., wyróżniona w rankingu BENCHMARK LITIGATION EUROPE.

Kancelaria oraz jej prawnicy odnoszą także liczne sukcesy w Polsce. Wystarczy wspomnieć, że w 2020 i 2022 roku Partner Zarządzający Maciej Zaborowski jako jeden z nielicznych adwokatów w Polsce, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce, przygotowywanym przez dziennikarzy “Dziennika Gazety Prawnej”.

Trzy razy z rzędu, w 2019, 2020 i 2021 roku Partner Zarządzający Maciej Zaborowski wraz z kancelarią byli rekomendowani jako eksperci (w tym w 2021 r. jako liderzy w Polsce) w dziedzinach: „Prawo karne dla biznesu” oraz „Media i telekomunikacja” (wcześniej: “Technologie, media, telekomunikacja”).

W 2022 r. KKZ znalazło się w zestawieniu „Najlepsza Kancelaria Polska 2022” magazynu „Forbes” otrzymując szczególe wyróżnienie, aż w 5 dziedzinach prawa: prawo karne, przestępczość białych kołnierzyków, prawo korporacyjne, pracy i prawo prasowe.