Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Trenkwalder

6 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kurierami,

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • organizacja spotkań oraz pomoc w ich obsłudze,

  • zamawianie artykułów biurowych zgodnie z zapotrzebowaniem biura,

  • zamawianie cateringu na potrzeby biura,

  • obsługa telefoniczna klienta wewnętrznego i zewnętrznego w biurze,

  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze,

  • obsługa faktur.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • pozytywne nastawienie oraz łatwość nawiązywana relacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na okres min. 3 miesięcy, na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie miesięczne: 6000 zł brutto, + 15% premii miesięcznej,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjną lokalizację we Włochach warszawskich.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy