Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Orbico Sp. z o.o.

  • Salsy 2, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Salsy 2

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i przyjmowanie gości;

  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Przygotowywanie przesyłek dla kuriera i listonosza;

  • Przygotowanie zamówień na potrzeby biura;

  • Zarządzanie pulą parkingów oraz kartami dostępu do biura;

  • Współpraca z administratorem budynku w zakresie zgłaszania usterek i awarii;

  • Wsparcie administracyjne zarządu w zakresie przygotowywania dokumentów do podpisu i organizacji podróży służbowych;

  • Współpraca z księgowością w zakresie wstępnego opisywania faktur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;

  • Znajomość programów MS Office;

  • Wysoki poziom kultury osobistej;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność;

  • Dyspozycyjność w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • kafeteria benefitów

Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji - Orbico Group, która jest wiodącym europejskim dystrybutorem wielu rozpoznawalnych marek. Grupa Orbico obecna jest w 20 krajach i zatrudnia łącznie prawie 8 000 Pracowników.

Jako dystrybutor na rynek polski reprezentujemy światowe marki z kategorii: chemia gospodarcza, środki higieny osobistej, żywność i napoje, elektronika, zabawki, profesjonalne kosmetyki oraz artykuły fryzjerskie, a także produkty lifestyle.

Łączymy doświadczenie Grupy Orbico z ponad 25-letnią obecnością na rynku krajowym.

Przewiń do profilu firmy