Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka

ADVANCED BIOCOMPONENTS POLAND sp. z o.o.O firmie

4 000–6 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • • przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań odbywających się w biurze;
  • • obsługa centrali telefonicznej;
  • • rejestrowanie przesyłek przychodzących oraz wychodzących;
  • • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji;
  • • dbałość o sprawne funkcjonowanie biura i organizacja niezbędnych napraw;
  • • zapewnienie odpowiedniej ilość artykułów biurowych i spożywczych;
  • • dokonywanie rezerwacji hoteli, biletów związanych z podróżami służbowymi;
  • • pobieranie faktur z odpowiednich portali, opisywanie ich oraz kompletowanie dla księgowości;
  • • prowadzenie kalendarza Zarządu i spotkań wybranych pracowników;
  • • odbiór/nadawanie poczty z różnych placówek na terenie Warszawy;
  • • skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów;
  • • inne prace zlecone przez kadrę kierowniczą.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie (angielski będzie potrzebny na co dzień, bardzo prosimy o nieskładanie CV w przypadku braku znajomości języka angielskiego);
  • mile widziany język niemiecki
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność dokładność;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • ATUTY:
  • znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kameralne biuro w historycznej kamiennicy na starym Mokotowie
  • stabilne zatrudnienie

O nas

Przedstawiciel na Polskę niemieckiego producenta biokomponentów.

Recepcjonista/ka, Warszawa