Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista /-ka

Stadler Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa recepcji (przyjmowanie gości, obsługa spotkań, obsługa telefoniczna biura),

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbałość o właściwy obieg dokumentów firmowych,

  • Planowanie i zapewnienie zaopatrzenia administracyjno-biurowego,

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych w zakresie sprawnego działania biura,

  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacje hoteli, lotów, wynajem samochodów),

  • Wsparcie pracowników w pracach administracyjnych, udział w projektach z obszaru Komunikacji i HR.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe i/lub osoby na studiach zaocznych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Udział w różnorodnych, ciekawych projektach (obszary Administracji, Komunikacji i HR),

  • Możliwość zdobywania wiedzy z obszaru nowoczesnej, ekologicznej mobilności,

  • Pracę w sympatycznym zespole, w atrakcyjnym, nowoczesnym biurze w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • karty lunchowe

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych. Dostarczamy pociągi, tramwaje i wagony metra do przewoźników polskich i zagranicznych. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy. Nasze standardy pracy to wysoka jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Przewiń do profilu firmy