Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka

DoubleTree by Hilton HotelO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

DoubleTree by Hilton Hotel

Skalnicowa 21

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych
  • Bieżąca współpraca z innymi działami hotelu
  • Reprezentacja marki Hilton, zgodna z obowiązującymi standardami sieciowymi

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku Hotelu i marki Hilton
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
  • Znajomość atrakcji turystycznych
  • Znajomość systemu hotelowego Opera oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę / umowa zlecenie / kontrakt B2B
  • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym i dynamicznym zespole hotelu sieci Hilton International
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stałe + prowizja od sprzedaży usług dodatkowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w hotelu, jak i w sieci
  • Możliwość korzystania ze stawek pracowniczych w hotelach Hilton na całym świecie
  • Pakiet ciekawych szkoleń

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

Naszym Pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości

ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

Recepcjonista/ka, Skalnicowa 21, Wawer, Warszawa