Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WeCARE Sp. z o.o.

Od dwudziestu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Naszym priorytetem jest dbałość o przyjazne i komfortowe środowisko pracy, które pozwala najemcom skupić się na ich kluczowej działalności.

WeCARE jest częścią Grupy Liebrecht & wooD, która od ponad 20 lat prowadzi działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, Rumunii oraz Rosji, gdzie zrealizowała inwestycje biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Recepcjonista/ka WeCARE

Główne zadania:

  • Bieżąca organizacja sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji i biura administracji centrum handlowego
  • Dbałość o właściwy obieg dokumentów w firmie
  • Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek, prowadzenie rejestru korespondencji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, newsletterów i prezentacji
  • Wsparcie administracyjne dla działu marketingu i działu relacji z najemcami
  • Wsparcie projektu wynajmu krótkoterminowego (stoiska i reklamy w centrum handlowym)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa trwającego ok. 18 miesięcy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WeCARE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WeCARE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się