Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WeCARE Sp. z o.o.

    Od dwudziestu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Naszym priorytetem jest dbałość o przyjazne i komfortowe środowisko pracy, które pozwala najemcom skupić się na ich kluczowej działalności.

    WeCARE jest częścią Grupy Liebrecht & wooD, która od ponad 20 lat prowadzi działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, Rumunii oraz Rosji, gdzie zrealizowała inwestycje biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: Recepcjonista/ka WeCARE

    Główne zadania:

    • Bieżąca organizacja sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji i biura administracji centrum handlowego
    • Dbałość o właściwy obieg dokumentów w firmie
    • Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek, prowadzenie rejestru korespondencji
    • Archiwizacja dokumentów
    • Obsługa połączeń telefonicznych
    • Przygotowywanie zestawień, raportów, newsletterów i prezentacji
    • Wsparcie administracyjne dla działu marketingu i działu relacji z najemcami
    • Wsparcie projektu wynajmu krótkoterminowego (stoiska i reklamy w centrum handlowym)

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa trwającego ok. 18 miesięcy
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
    • Możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WeCARE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WeCARE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.