Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    REC/WAW/0618

    Opis stanowiska:

    • obsługa centrali telefonicznej i skrzynki mailowej,
    • obsługa poczty oraz kurierów (przychodzących i wychodzących),
    • koordynowanie zamówień na materiały biurowe,
    • wszelkie prace zlecone (wydruki, bindowanie, pomoc, kierowanie do odpowiednich działów w biurze).

    Wymagania:

    • język angielski – poziom minimum B2,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość MS Office,
    • komunikatywność, asertywność, punktualność.

    Pracodawca oferuje:

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • benefity,
      • szkolenia wewnętrzne,
      • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis