Recepcjonista/-ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skin Clinic Sp. z o.o.

    Skin Clinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej oraz kosmetologii w Warszawie, działająca na rynku od 10 lat.Poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa Pacjentów- umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt, przygotowywanie dokumentacji      medycznej , przyjmowanie płatności, aktywna propozycja umówienia wizyty lub zabiegu
    • kompleksowa  obsługa Pacjentów zgodnie z przyjętymi standardami
    • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów
    • współpraca z zespołem lekarzy, pielęgniarek oraz kosmetyczek

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w klinice / gabinecie medycyny estetycznej oraz kosmetologii
    • znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność obsługi komutera oraz urządzeń biurowych
    • wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej klinice medycyny estetycznej oraz kosmetologii
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Skin Clinic Sp. z o.o.siedzibą w Warszzawie  przy ul. Stawki 4 b lok 3 , 00-193 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Skin Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.