Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Grupa CopernicusO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu Grupy Kapitałowej - rejestracja korespondencji, przyjmowanie przesyłek kurierskich i pocztowych, obsługa centrali telefonicznej,

  • Wsparcie w sprawnym funkcjonowaniu biura,

  • Obsługa spotkań i konferencji,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności umiejętność efektywnego komunikowania się,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook),

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt,

  • Umiejętność pracy w zespole i dynamicznym otoczeniu.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w miłej atmosferze wśród doświadczonych ludzi

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Możliwość korzystania bezpłatnie z siłowni Calipso Fitness Klub znajdującej się w budynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

Grupa Copernicus

Grupa Copernicus jest obecna na rynku od niemal 15 lat. W jej skład wchodzi:

COPERNICUS CAPITAL TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A. oraz DOM MAKLERSKI COPERNICUS SECURITIES S.A. W sektorze finansowym staliśmy się częścią jego transformacji oraz rozwoju. Poszukujemy osób, które nie tylko angażują się w biznes, ale też chcą zmieniać myślenie o inwestycjach i rynku kapitałowym.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy