Oferta pracy

Recepcjonista/-ka Wieczorny/-a

MKM Support

4 0004 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:15:00-21:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży doradczej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

Recepcjonista/-ka Wieczorny/-a.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji;

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;

  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacji dokumentacji;

  • przyjmowanie i obsługa gości;

  • łączenie rozmów telefonicznych;

  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;

  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;

  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom m.in. B2 – kryterium obowiązkowe;

  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-21:00;

  • wysoka kultura osobista;

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Pracodawca oferuje

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-21:00;

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta w oparciu o umowę o pracę;

  • doskonałą atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Więcej informacji na stronie www.mkm-support.com.pl

MKM Support

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

Przewiń do profilu firmy