Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka

Business.link Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa recepcji,
  • opieka nad Klientami i ich gośćmi,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i budowanie relacji z Klientami,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa sal spotkań,
  • wsparcie w organizacji konferencji i spotkań,
  • obsługa sprzętu konferencyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klienta minimum 2 lata,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna współpraca z obcokrajowcami),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows,
  • Doświadczenie w branży HoReCa będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w innowacyjnej branży,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w biurowcu klasy premium, prestiżowa lokalizacja pracy,
  • darmową włoską kawę i wysokiej jakości herbatę, nielimitowaną wodę smakową,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • codzienny kontakt z profesjonalistami korzystających z przestrzeni Business Link.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • kawa / herbata

Business.link Sp. z o.o.

Business Link to operator powierzchni biurowej premium, zajmujący się projektowaniem, tworzeniem i obsługą przestrzeni do pracy. Na sieć Business Link składa się 5 lokalizacji znajdujących się w centrach najszybciej rozwijających się miast w Polsce i Czechach.

Na unikalnie zaprojektowanej powierzchni biurowej, Business Link zapewnia miejsce do pracy dla zespołów liczących od kilku do kilkuset osób. Najliczniejszy w sektorze nieruchomości biurowych zespół obsługi codziennie dba o klientów, ich gości i wynajmowaną przestrzeń, pozwalając w pełni skoncentrować się na swojej działalności biznesowej. Business Link oferuje zarówno kontrakty jednomiesięczne, jak i na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia, a także możliwość szybkiej i elastycznej zmiany zajmowanej powierzchni.

Business Link, jako element grupy kapitałowej Skanska kieruje się wysokimi standardami etycznymi. Wartości te opisuje Kodeks postępowania Skanska i Kodeks dostawcy Skanska. Nasze standardy prowadzenia działalności są w pełni zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Recepcjonista/ka, Wrocław