Recepcjonista/ka z doświadczeniem lub wykształceniem weterynaryjnym

Trenkwalder

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów,

  • umawianie wizyt,

  • komunikacja z klientami (telefoniczna/mailowa),

  • odpowiadanie na zapytania klientów i wstępna prezentacja oferty,

  • zarządzanie grafikiem i prowadzenie systemu rezerwacyjnego,

  • sprzedaż artykułów dostępnych w recepcji,

  • przyjmowanie płatności za świadczone usługi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie lub wykształcenie weterynaryjne,

  • pozytywne nastawienie oraz łatwość nawiązywana relacji,

  • multizadaniowość, oraz dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku + niektóre weekendy.

Mile widziane

  • doświadczenie lub wykształcenie weterynaryjne.

To oferujemy

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,

  • system pracy 2-zmianowy (8 godzinny),

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie - pierwszy miesiąc, później umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),

  • pełne szkolenie, wdrażające w obowiązki.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy