Oferta pracy

Recepcjonista/ka z językiem angielskim - Warszawa Włochy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Recepcjonista/ka z językiem angielskim - Warszawa WłochyNumer ref.: RAN/1120/A3/AD/Wa1

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji- przyjmowanie gości
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej- przygotowanie poczty i przesyłek oraz wydawanie ich listonoszowi, kurierom
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi i ich przygotowaniem

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Dobra znajomość j. angielskiego B2
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym
  • Dostępność od zaraz do rozpoczęcia pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na 18 miesięcy za pośrednictwem Adecco
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity do wyboru (pakiet medyczny, karta sportowa)
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy