Oferta pracy

Recepcjonista-Kasjer / Recepcjonistka- Kasjer

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 621B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Puławska 621B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • Prowadzenie kalendarza/rejestru jazd próbnych samochodami demonstracyjnymi,

  • Opieka nad „Kącikiem Klienta” strefą serwisu kawowego oraz dbanie o wygląd i estetykę recepcji,

  • Wspomaganie sprzedawców w zadaniach administracyjnych,

  • Przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych od Klientów firmy,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Potrafisz obsługiwać kasę fiskalną,

  • Jesteś komunikatywny i umiesz budować dobre relacje z innymi,

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiejętność obsługi Klienta,

  • Cechuje Cię sumienność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu,

  • Nie przeszkadza Ci praca również w soboty (minimum 2 soboty w miesiącu),

  • Interesujesz się branżą motoryzacyjną i dobrze komunikujesz się w języku angielskim,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce, będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy