Oferta pracy

Recepcjonista - Kierownik Zmiany Recepcji

HOTELE DIAMENT S.A.

  • 3 Maja 122A, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

3 Maja 122A

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • głównym celem stanowiska będzie kontakt z gościem hotelowym, dbanie o komfort gości podczas ich pobytu w hotelu oraz zarządzanie daną zmianą na Recepcji,

  • aktywna sprzedaż usług oferowanych przez Hotel,

  • odpowiadanie na zapytania gości, tworzenie ofert zgodnie z oczekiwaniami, z zachowaniem polityk i procedur,

  • praca na portalach rezerwacyjnych, w tym tworzenie zestawień dotyczących zrealizowanych rezerwacji,

  • systematyczne rozliczanie rezerwacji z GTA, Hotelbed’s, Jac Travel,

  • prowadzenie zestawień dziennych obrotów pracowników recepcji,

  • organizowanie pracy zespołu, współpraca z Kierownikiem Recepcji przy tworzeniu grafików,

  • dbanie o dobry wizerunek Hotelu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Sieć HOTELE DIAMENT S.A. poszukuje pozytywnych osobowości i otwartych na współpracę Kandydatów na stanowisko: Recepcjonista - Kierownik Zmiany Recepcji.

Przewiń do profilu firmy