Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna

BBK BBK sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Wólczańska 165

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie telefonów od pacjentów i potwierdzanie telefonicznie umówionych wizyt

  • Przyjmowanie pacjentów przychodzących na umówioną wizytę oraz kart pacjenta

  • Obsługa płatności od pacjentów / terminal kart płatniczych / gotówka

  • Przygotowanie raportu kasowy

  • Inne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem / pacjentem ( mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w placówce medycznej / stomatologia )

  • obsługa komputera: poczta elektroniczna / drukarka

  • obsługa płatności kartą kredytową

  • sumienność

  • punktualność

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym Centrum Stomatologii zlokalizowanym w centrum Łodzi

  • Dynamiczny i młody zespół Stomatologów oraz Asysty Stomatologocznej

O nas

Centrum Stomatologiczne - Klinika Uśmiechu