Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna

NZOZ MERITUM MAŁGORZATA OSTROWSKA

5 0006 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Zachodnia 101

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami, rejestracja na wizyty/zabiegi, udzielanie informacji;

  • Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni;

  • Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych, uzupełnianie, monitorowane;

  • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta;

  • Tworzenie statystyk, zestawień wg wewnętrznych standardów firmy;

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy;

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Przemiła aparycja

  • Minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy z obsługą klienta;

  • Dobra organizacja czasu pracy/zarządzanie czasem pracy;

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę zmianowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00

  • Praca w nowoczesnej Klinice Stomatologicznej www.meritum.lodz.pl w Centrum Łodzi

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;

  • Wdrożenie do pracy;