Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna

Przychodnia Weterynaryjna Żurawiniec Paweł Piechota

3 5004 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 12-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Jasna Rola 36

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • umawianie wizyt telefonicznie

  • odbieranie telefonów

  • rejestracja i obsługa klientów na miejscu

  • wydawanie produktów przepisanych przez lekarza

  • odpisywanie na maile

  • przesyłanie wyników badań drogą mailową

  • utrzymywanie porządku na recepcji

Nasze wymagania

  • przyjazne nastawienie do zwierząt

  • wysoka kultura osobista

  • dobry kontakt z klientem

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

O nas

Nowoczesna przychodnia weterynaryjna zajmująca się leczeniem zwierząt towarzyszących, głównie psów i kotów.