Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna - Specjalista / Specjalistka ds. obsługi pacjenta

Lumedic Centrum Medyczne

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Księdza Ignacego Kłopotowskiego 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Pacjentów i ich rejestracja

  • umawianie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych

  • udzielanie informacji o oferowanych usługach (telefonicznie, mailowo, itp.)

  • rejestracja i rozliczanie Pacjentów

  • dbanie o porządek i dobrą atmosferę w pracy

  • wszelkie inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Pacjentów oraz w empatycznej realizacji ich potrzeb

  • optymizm, pozytywna energia i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów

  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji ze współpracownikami

  • orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań

  • dyspozycyjność i elastyczność

To oferujemy

  • współtworzenie nowej marki i placówki medycznej

  • dołączenie do kameralnego zespołu pełnego energii i pasji

  • wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego

  • dostęp do usług i konsultacji lekarskich z wysokim rabatem

  • współpracę ze znanymi specjalistami (np. @okiem_doktor_luizy)

O nas

Tworzymy nowoczesną, prywatną placówkę medyczną zajmującą się szeroko pojętą diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu endokrynnego. Nasi lekarze to wysoce wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zajmujący się endokrynologią, diabetologią, ginekologią i andrologią.

Nasza misja to pomoc Pacjentowi w dokonaniu zmian, a ich efektem będzie zdrowie. Nasza placówka mieści się na warszawskiej Starej Pradze. Zapraszamy – dołącz do naszego zespołu!

Jako firma stawiamy na:

• holistyczne i kompleksowe podejście do Pacjentów i ich potrzeb

• komunikację językiem Pacjenta

• zrozumiałą ścieżkę leczenia

• pasję i chęć niesienia pomocy

• uśmiech, empatię i pozytywną energię