Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista - Ochroniarz

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k. (nr cert.13953) – dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży usług ochroniarskich – poszukuje osób do pracy w ochronie, w nowoczesnym biurowcu na stanowisko:

    Recepcjonisty - Ochroniarza
    Miejsce pracy: Wrocław, ul. Ślężna
    Praca w godzinach: 07:00-19:00; 19:00-7:00.

    Oferujemy:

    • elastyczny grafik – możliwość pracy na cały etat (ok. 192 godziny) lub część.
    • opcja pracy w same weekendy.
    • godziny pracy w systemie: 7:00-19:00;19:00-7:00.
    • umowa zlecenie: stawka 13,70 brutto / h.

    Mile widziani studenci.

    Zakres obowiązków:

    • wydawanie przesyłek,
    • obsługa gości,
    • wydawanie kluczy,
    • obsługa komputera.

    Wymagania:

    • rzetelność i wysoka kultura osobista,
    • znajomość języka angielskiego – na poziomie komunikatywnym,
    • mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

    Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 23 w godzinach 9.00-15.00, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą wolnych miejsc pracy.

     bottom
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji za pomocą portalu

    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku Recepcjonisty - Ochroniarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.