Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista - Opiekun Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oxygen Fitness to jedna z najnowocześniejszych siłowni dla pań i panów.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • obsługa recepcji klubu
    • obsługa obecnych i potencjalnych klientów przez sprzedaż usług, karnetów, towarów
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • kreowanie i dbanie o przyjazną atmosferę w klubie
    • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta
    • dbanie o wizerunek miejsca pracy

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • komunikatywność
    • miła aparycja
    • mile widziany status studenta
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • preferowane osoby do 26 roku życia ze statusem studenta

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
    • elastyczny grafik
    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny i bonusowy
    • umowę zlecenie
    • członkostwo fitness dla pracownika i zniżki na strefę wellness

    Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty a także dyspozycyjny to zapraszamy do dołączenia do naszego Teamu! ;)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.