Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/Recepcjonistka

Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp. z o.o. Sp. k.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów, między Zarządem, a pozostałymi działami;

  • organizację spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

  • obsługę korespondencji wychodzącej i przychodzącej;

  • odbieranie i przekierowywanie telefonów;

  • organizację podróży służbowych;

  • współpracę z dostawcami i kurierami;

  • zamawianie materiałów biurowych;

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura pod względem administracyjnym;

  • dbałość o estetykę i porządek recepcji.

Nasze wymagania

  • wysokiej kultury osobistej;

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

  • czynnego prawo jazdy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

O nas

Szybko rozwijająca się firma na rynku płytek ceramicznych.