Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

"Hotel Delfina"

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Hotel jest czynny 24/7
  • Godziny pracy:6:00-18:00 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa gości,

  • przyjmowanie rezerwacji,

  • rozliczanie pobytów,

  • obsługa baru hotelowego

  • drobna pomoc przy śniadaniach,

  • inne zadania zlecone przez Managera

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy w recepcji

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyspozycyjność - praca zmianowa,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość języka rosyjskiego i innych języków obcych mile widziana,

  • znajomość obsługi podstawowych programów w środowisku Windows,

  • skrupulatność, systematyczność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętnością rozwiązywania problemów,

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość portali rezerwacyjnych oraz programu hotelowego LSI

To oferujemy

  • stałą, stabilną pracę na pełen etat

  • śniadanie firmowe

  • partycypacja w kosztach dojazdu

O nas

Hotel Delfina to nowoczesny, 3-gwiazdkowy hotel, łączący w sobie komfort, elegancję i nowoczesność. Położony jest przy drodze ekspresowej S8 łączącej Białystok z Warszawą. Położony jest zaledwie 15 min drogi od ścisłego centrum Białegostoku. Lokalizację tę doceniają zarówno Goście odwiedzający Białystok turystycznie, jak i Klienci biznesowi.