Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/Recepcjonistka

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gołembiewscy to firma najbardziej znana jako salony marki Mazda.

    Działalność prowadzimy w Białymstoku, Ełku oraz Warszawie. Głównym celem w każdym dziale firmy jest próba osiągania bardzo dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami oraz nastawienie na przyjazny, uczciwy i bliski kontakt. Staramy się każdego klienta traktować w sposób indywidualny oraz jesteśmy gotowi do autentycznej pomocy. W naszych relacjach mamy nadzieję spełniać wszystkie oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczących w życiu firmy członków rodziny Gołembiewskich. Z tego też względu poszukujemy do naszego zespołu osobę dynamiczną i chętną do pracy. Jeśli jesteś osobą sympatyczną, ambitną i chcesz pracować w zgranym zespole - to powinna być oferta dla Ciebie. Pomimo wymaganej wiedzy motoryzacyjnej - zapraszamy do aplikowania osoby, które pod naszymi skrzydłami pozyskają tę wiedzę."

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Umawianie wizyt klientów serwisowych
    • Obsługa call-center
    • Znajomość cennika usług serwisowych
    • Obsługa recepcji powitalnej
    • Aktywna współpraca zespołowa

    Wymagania:

    • Otwartości i zdolności komunikacyjnych
    • Dążenia do realizacji powierzonych zadań
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Dobrej znajomości obsługi komputera
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • Minimum średniego wykształcenia

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym, energicznym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.