Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

KLM PRO sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Mercure Bydgoszcz Sepia

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli: Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją Potrafisz wczuć się w sytuację gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie Lubisz swoje miejsce pracy i zachęcasz gości do korzystania z usług Posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju Dołącz do nas!

JAK O CIEBIE ZADBAMY

Zapewnimy Ci umowę o pracę Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się projektach Damy możliwość rozwoju w światowej sieci Accor

Nasze wymagania

OCZEKIWANIA

Powinieneś być osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć z tego satysfakcję. Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi. Komunikujesz się w języku angielskim.

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

O nas

KLM Pro Sp. z o.o. (hotel Mercure Bydgoszcz Sepia w zarządzaniu grupy ACCOR )

OUR MOTTO HAPPY GUESTS COME BACK!

MISJA W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz z zaangażowaniem zajmował się kwestiami recepcji i przyjmowaniem rezerwacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz Pracuj.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.