Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.

  • Bydgoszcz, Aleja Jana Pawła II 150, Bydgoszcz

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientem, rozpoznanie potrzeb oraz kierowanie ich do odpowiednich działów

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem

  • wspomaganie pracy działu handlowego

  • dbanie o wizerunek salonu (obsługa urządzeń biurowych, ekspresu do kawy, dbanie o czystość w poczekalni klientów)

  • obsługa kasy oraz terminala płatniczego

Nasze wymagania

  • miła aparycja

  • operatywność i skuteczność w działaniu

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i uczciwość

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zapewniamy szkolenia dedykowane stanowisku

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jaworski Auto sp z o.o. jako firma powstała w 1999 roku. Od samego początku założyliśmy, iż będzie to firma rodzinna. Tworząc pierwszy salon Toyota Jaworski Auto we Włocławku w 1999r, jako właściciele staraliśmy się zbudować zespół, którego podstawą będzie wzajemny szacunek, zrozumienie otwartość w komunikacji, uczciwość i wysoka kultura. Dość szybko okazało się, że to właśnie te wartości najbardziej doceniają nasi klienci.

W 2005 roku zdecydowaliśmy się otworzyć Salon Toyota Jaworski Auto w Bydgoszczy, opierając się na tych samych sprawdzonych wartościach. Tak prowadzona polityka firmy doprowadziła do uzyskania zaufania klientów, co zaowocowało wielokrotnie przyznanymi nagrodami dla Jaworski Auto (Ichiban, Dealer Roku, Lider Rynku itp.). Nasze starania zostały również doceniane w niezależnych testach przeprowadzanych przez Auto Świat-tytuł Wzorcowego Salonu.

Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy wachlarz oferowanych usług, starając się zawsze wyprzedzać oczekiwania naszych klientów, dlatego też w Jaworski Auto oferujemy:

• Sprzedaż samochodów nowych i używanych,

• Kredyty leasingi i ubezpieczenia,

• Serwis,

• Naprawy blacharsko-lakiernicze

• Odkup samochodów używanych

• Stację kontroli pojazdów we Włocławku

• Sprzedaż samochodów marki LEXUS w Bydgoszczy

I na tym nie mówimy dość. Oferując najwyższą jakość usług i współpracując z najlepszymi specjalistami, stawiamy na dalszy rozwój tak, aby wciąż podnosić jakość naszych usług.

Po 23 latach prowadzenia działalności wiemy już, że dobry, zorganizowany i zgrany zespół to podstawa, dlatego doceniamy naszych pracowników wieloma benefitami. Dobre relacje w pracy i przyjazna atmosfera przekładają się na długość zatrudnienia - ponad 30% naszych pracowników jest zatrudnionych powyżej 10 lat w Jaworski Auto sp z o.o.

Będzie nam miło jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy