Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/Recepcjonistka Centrum Biznesowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Obsługa sekretarska klientów korzystających z centrum biznesowego Inoffice Group
    • Odbieranie i przekazywanie telefonów przychodzących
    • Opieka nad gośćmi klientów korzystających z centrum biznesowego Inoffice Group
    • Organizacja i obsługa spotkań dla klientów korzystających z sal konferencyjnych centrum biznesowego Inoffice Group
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Dbanie o sprawny przepływ dokumentów
    • Bieżące prace biurowe związane z administracją
    • Obsługa urządzeń biurowych
    • Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami (kurierzy, dostawcy)
    Wymagania:
    • Doświadczenie minimum 2 lata (mile widziane w branży hotelowej)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymóg konieczny)
    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    Co oferuje Tobie Inoffice Group:
    • Umowę o pracę
    • Pakiet medyczny i sportowy
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Samodzielność w działaniu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Bierzemy pod uwagę jedynie CV ze zdjęciem.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”