Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

TOLUX sp. z o.o.

  • Ciechocinek

    Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych i sanatoryjnych

  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

  • dbałość o wysoki standard obsługi gości

  • wykonywanie poleceń służbowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku (min. 3-miesięczne)

  • znajomość języka angielskiego (nim. w stopniu komunikatywnym)

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość MS Office

  • znajomość programu SOFTOR będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dodatek do wypłaty w postaci prowizji od zrealizowanej sprzedaży

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności

  • możliwość awansu

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w sympatycznym, zgranym zespole

  • szkolenia (2-4 w miesiącu)