Recepcjonista / Recepcjonistka

SPAR

  • Będzińska 47, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

SPAR

Będzińska 47

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów oraz pracowników

  • przygotowywanie przesyłek pocztowych

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie

  • organizowanie bieżących spraw administracyjnych

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • zapewnienie płynnego obiegu informacji

  • obsługa administracyjna biura i urządzeń biurowych

  • archiwizacja umów i innych dokumentów Spółki

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Word, Excel, PowerPoint

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • umiejętność realizacji kilku zadań równolegle

  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • praca w równoważnym systemie czasu pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań, umożliwiających rozwój własnych kompetencji

  • dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SPAR

Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Przewiń do profilu firmy