Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

AMARI SPA SP. Z O.O. SP. K.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:Pn-Pt praca w zmianach: 9:30-16:00 lub 14:00-21:00 oraz 1 sobota i jedna niedziela w miesiącu
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 55

Tysiąclecie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klienta,

  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,

  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,

  • Sprzedaż masaży i całej oferty salonu AmariSpa,

  • Pilnowanie grafików masażystów i ścisła współpraca z terapeutami.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka angielskiego, (komunikacja z masażystami tylko w języku angielskim),

  • wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji,

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • inicjatywy i zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,

  • energii i pozytywnego nastawienia,

  • punktualności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, zdolności do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym,

  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta (bezwzględnie wymagane),

  • zainteresowania tematyką wellness & spa

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

  • Umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, potem możliwa umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie oparte o podstawę plus prowizja

O nas

Amari Spa Masaż Tajski - jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego oraz producentem autorskiej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała, na rynku jesteśmy już ponad 6 lat.