Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Holiday Inn Gdańsk City Centre

  • Chmielna 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Chmielna 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort Gości podczas ich pobytu w hotelu.

  • Meldowanie i wymeldowywanie Gości zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w sieci IHG.

  • Dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych.

  • Udzielanie informacji na temat usług hotelowych.

  • Przestrzeganie przepisów i standardów sieci IHG.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta.

  • Znajomość programu hotelowego Fidelio bądź Opera będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zapewniamy odzież służbową oraz posiłki pracownicze.

  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach sieci IHG na całym świecie

  • Profesjonalne szkolenia, program wdrażania pracownika, podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej strukturze

  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej sieci hotelowej

Dołącz do nas, do znajdującego się w sercu Gdańska hotelu, a staniesz się częścią globalnej rodziny IHG.

Podróż jest przygodą. W Holiday Inn sprawiamy iż jest ona przyjemnością. Począwszy od miłego, zapraszającego powitania wszystkich Gości, niezależnie od tego, czy podróżują w interesach, czy dla przyjemności, zapewniamy komfortowy nocleg lub odprężenie przez cały dzień. Rozwijamy się, aby nasi Goście byli zadowoleni, uczestniczymy w tworzeniu wspomnień, które są na całe życie. Nieodparty uśmiech to nasza specjalność. Pamiętajmy, że nasza podróż trwa od 1952 roku.

Jeśli więc możesz nas wesprzeć w naszej podróży, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do naszej rodziny Holiday Inn®. Lepiej pracujemy jako zespół - ufamy sobie nawzajem, wspieramy się, postępujemy właściwie i cieszymy się z perspektyw rozwoju.

Dziękujemy za nadsyłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy