Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

Hotel Faros

4 0005 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Gości zgodna ze standardami hotelu

  • opieka nad naszymi Gośćmi

  • wszelkie formalności związane z zameldowaniem i wymeldowaniem

  • bieżąca sprzedaż pokoi i zarządzanie rezerwacją

  • audyt nocny

  • udzielanie informacji turystycznych

  • dbałość o wizerunek naszego obiektu

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • gotowości do pracy w trybie nocnym

  • gotowości do pracy zmianowej, także w weekendy i święta

  • umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z gośćmi

  • otwartości, rzetelności i odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy

  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją

  • wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • samodzielną, stabilną pracę w małym, biznesowym hotelu

  • długoterminową współpracę w przyjaznej atmosferze i z doświadczonym zespołem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie motywacyjne.

  • pracę w małym, zgranym i życzliwym sobie zespole współpracowników

  • szkolenie oraz podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności

O nas

Firma Faros to prężnie rozwijająca się firma. Obecnie posiadamy dwa obiekty hotelowe: Trzygwiazdkowy Hotel Faros z całodobowa recepcją oraz niedawno otwarty, dwugwiazdkowy, samoobsługowy Hi hotel. Obydwa hotele mieszczą się w Gdańsku przy lotnisku. Nasi klienci to głównie Goście transferowi oraz krótkie pobyty. Stawiamy na zgrany i wysoko wykwalifikowany zespół , nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy pełne przeszkolenie.