Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista / Recepcjonistka

VILLA PASCAL S.BORKOWSKI SP.J.

  • Łamana 5, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, PRACA 2/2 BEZ NOCEK
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Łamana 5

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych z portali rezerwacyjnych)

  • Obsługa gości w Pensjonacie(meldowanie, rozliczanie usług, udzielanie informacji)

  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w branży hotelowej na podobnym stanowisku

  • Wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego usposobienia

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Elastyczny grafik

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Wyżywienie gratis